مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی از اجرای طرح هادی روستای ایوق شهرستان سراب با سه میلیارد و ۹۲۳ میلیون ریال اعتبار خبر داد.

به گزارش مرورنیوز، حافظ باباپور شامگاه یکشنبه در دیدار نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری با مسوولان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: طرح هادی روستای ایوق سال گذشته با اعتباری در حدود سه میلیارد و ۹۲۳ میلیون ریال توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آغاز و امسال به اتمام رسیده است.

وی در ادامه با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای حفظ و نگهداری از این طرح خاطرنشان کرد:  پس از اجرای کامل طرح هادی صورت جلسه ای امضا می شود که بر اساس آن حفظ و نگهداری طرح بر عهده دهیار روستا خواهد بود. 

مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی افزود: این طرح شامل اجرای آبراه به طول ۳۷۸ متر، پیاده روسازی به طول ۹۶۲ متر و ساماندهی میدان یادمان به مساحت یک هزار و ۸۰۰ متر مربع و آسفالت ریزی معابر به مساحت دو هزار و ۸۰۰ متر مربع است.

باباپور در پایان گفت: مانع اصلی اجرای طرح هادی در روستای ایوق وقفی بودن این روستا است که به این علت در صدور اسناد مالکیت دچار مشکل می شویم و امیدواریم انعقاد تفاهم نامه ای با اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی شاهد حل این مشکل نیز باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز