عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: یک سال پیش مصوبه‌ای داشتیم با عنوان ساماندهی مشاغل سیار و بی کانون که تاکنون اجرا نشده است، چرا که از همان زمان تا کنون برخی در شهرداری تنها برای مغازه‌داران حق قائل بودند و در حال حاضر نیز همین نگاه وجود دارد، اما شهرداری باید تغییر کند و به روز شود.

به گزارش مرور نیوز،  حجت نظری ، عضو شورای اسلامی شهر تهران در جلسه امروز شورا که با حضور معاون علمی رییس جمهور برگزار شد، گفت: به آقای ستاری خوش آمد می‌گویم. ما امروز ایشان را به عنوان نماینده دولت در شورای شهر تهران می‌دانیم و به عنوان نمایندگان مردم در شورا مسائلی را با ایشان مطرح می‌کنم.

عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران، ادامه داد: حضور معاون علمی ریاست جمهوری دراین جلسه مغتنم است، چرا که ما نیازمند تغییر نگاه مدیریت شهری در حوزه کارآفرینی و استارت آپ‌ها هستیم و این تغییر هم باید درحوزه اجرا و هم در حوزه سیاستگذاری ایجاد شود.

به گفته نظری، یک سال پیش مصوبه‌ای داشتیم با عنوان ساماندهی مشاغل سیار و بی کانون که تاکنون اجرا نشده است، چرا که از همان زمان تا کنون برخی در شهرداری تنها برای مغازه‌داران حق قائل بودند و در حال حاضر نیز همین نگاه وجود دارد، اما شهرداری باید تغییر کند و به روز شود.

عضو شورای شهر تهران تاکید کرد: ما برای رسیدن به درآمد پایدار حتما لازم داریم که فن آوری‌ها نو و ورود به مشاغل جدید را به رسمیت بشناسیم و از آنها استفاده کنیم. البته که دولت هم باید به زیرساخت‌های لازم بپردازد و اگر دولت ورود نکند، عملا اتفاقی رخ نخواهد داد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز