مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: پس‌فردا (۱۱ آذرماه) با ورود سامانه بارشی از غرب کشور بارش باران و برف و کاهش نسبی دما در استان‌های واقع در غرب، جنوب غرب، سواحل شمالی و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز و زاگرس مرکزی شروع می‌شود.

به گزارش مرور نیوز، صادق ضیاییان، مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی درخصوص وضعیت آب و هوای کشور در چند روز آینده گفت: پس‌فردا (۱۱ آذرماه) با ورود سامانه بارشی از غرب کشور بارش باران و برف و کاهش نسبی دما در استان‌های واقع در غرب، جنوب غرب، سواحل شمالی و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز و زاگرس مرکزی شروع می‌شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اضافه کرد: فعالیت این سامانه بارشی سه‌شنبه (۱۲ آذرماه) علاوه بر این مناطق به بخش‌هایی از شمال شرق و مرکز کشور نیز کشیده می‌شود و چهارشنبه (۱۳ آذرماه) بارش پراکنده در بخش‌هایی از سواحل دریای خزر، شمال غرب، شمال شرق و جنوب کشور ادامه خواهد داشت.

وی در پایان درباره وضعیت جوی پایتخت کشور طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (۱۰ آذرماه) کمی ابری و غبار آلود در بعد از ظهر همراه با افزایش ابر با بیشترین و کمترین دمای ۱۵ و ۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود. آسمان پایتخت پس فردا (۱۱ آذرماه) نیمه ابری به تدریج ابری، همراه با بارش باران خواهد بود و دمای هوا در گرمترین و سردترین زمان به ۱۳ و ۵ درجه سانتیگراد می‌رسد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز