سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی گفت: افرادی که درخواست خود را در سامانه #6369* ثبت کردند ولی پیامک کد رهگیری را دریافت نکردند، می توانند با وارد کردن کد ملی و شماره حساب واریز یارانه به جای کد رهگیری وارد سایت hemayat.mcls.gov.ir شده و اقدام به ثبت نام کنند.

 به گزارش مرور نیوز، حسین میرزایی ، سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی شب گذشته در اخبار شبکه یک سیما گفت: افرادی که درخواست خود را در سامانه #6369* ثبت کردند ولی پیامک کد رهگیری را دریافت نکردند، می توانند با وارد کردن کد ملی و شماره حساب واریز یارانه به جای کد رهگیری وارد سایت hemayat.mcls.gov.ir شده و اقدام به ثبت نام کنند.

وی در ادامه افزود: افراد سالمند هم که شماره تلفن همراه ندارند می توانند برای ثبت نام از سایت ذکر شده استفاده کنند.

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی درخصوص کسانی یارانه نمی گرفتند و مشمول یارانه نبودند ولی متقاضی بسته حمایت معیشتی هستند اظهار کرد: این افراد از اول دی باید به پلیس + 10 مراجعه کنند .

میرزایی همچنین خاطرنشان کرد: وزارت تعاون کارو رفاه اجتماعی و ستاد شناسایی مشمولان بسته حمایتی فقط متولی  موضوع حمایت معیشتی است و یارانه و جاماندگان مشمول وظایف و اختیارات این وزارتخانه نیست.

وی در پایان خاطرنشان کرد: کسانی که از یارانه یا انصراف داده بودند یا جامانده بودند به هر دلیلی  در لیست یارانه بگیران نبودند و در فرآیند آزمون وسع ما در طرح حمایت معیشتی قرار  نگرفتند، برای اینکه متقاضی بسته حمایتی باشند باشد باید مجددا ثبت نام کنند و این بسته ارتباطی به یارانه ندارد. 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز