رییس سازمان بازرسی کل کشور گفت: حتما دست جبهه مقاومت نه تنها در ایران بلکه در عراق، سوریه و سایر بلاد اسلامی در انتقام خون این شهید و شهدای این حادثه و شهدای دفاع از حریم ائمه (ع) و شهدای هشت سال دفاع مقدس گرفته می‌شود و مطئمن هستیم پاسخ ایران بسیار سخت و شکننده خواهد بود.

به گزارش مرور نیوز،  حجت الاسلام درویشیان ، رییس سازمان بازرسی کل کشور در حاشیه حماسه بی‌نظیر مردم ایران در پیمان با سرداران مقاومت که امروز با حضور چند میلیونی مردم تهران انجام شد، رمز موفقیت و محبوبیت این شهید سرافراز را اخلاص و کار برای خدا و اطاعت محض از ولایت عنوان کرد.

حجت الاسلام درویشیان گفت: حاج قاسم سلیمانی نماد مبارزه با تروریسم بود و در دفاع مقدس و پیروزی بر تکفیری‌ها و ذلت و خواری استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب نقش تعیین کننده‌ای داشت.

رییس سازمان بازرسی کل کشور افزود: خدای متعال محبت به او را به خاطر خصوصیات ایشان بر دل مردم انداخت و شاید دشمن و حتی دوست هم فکر نمی‌کردند که انقدر محبوبیت نه تنها در بین ملت ایران بلکه در بین ملت‌های مسلمان و حتی غیرمسلمان داشته باشد. این شهید عزیز در دل مردم جای داشته و محبوب دل‌ها است و حتما خون مطهر و پاک  سردار قاسم سلیمانی که به دستور رئیس جمهور ملعون آمریکا به شهادت رسید، بیش از حیاتش در تقویت اسلام و نظام اسلامی موثر خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین درویشیان با تاکید براینکه انتقام ایران بسیار سخت و سنگین و برای دشمنان و غیرقابل باور است، تصریح کرد: مسئولان عالی نظام نیز اعلام کرده‌اند پاسخ سخت تری را از ایران دریافت خواهند کرد.

وی تصریح کرد: به آمریکای جنایتکار توصیه شده است که هرچه زودتر از منطقه خارج شود و حتما دست جبهه مقاومت نه تنها در ایران بلکه در عراق، سوریه و سایر بلاد اسلامی در انتقام خون این شهید و شهدای این حادثه و شهدای دفاع از حریم ائمه (ع) و شهدای هشت سال دفاع مقدس گرفته می‌شود و مطئمن هستیم پاسخ ایران بسیار سخت و شکننده خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز