رییس پلیس آگاهی ناجا گفت: در حوزه جرایم جنایی به طور میانگین حدود ۹۰ درصد افزایش کشف داشته ایم که امید است بتوانیم در آینده این میزان را ارتقا دهیم.

به گزارش مرور نیوز،  سردار محسن حسن خانی ، رییس پلیس آگاهی ناجا در جلسه بازدید فرمانده ناجا از مرکز تشخیص هویت پلیس آگاهی و کشف علمی جرایم، گفت: کمال تقدیر و تشکر را از فرمانده ناجا برای پذیرفتن بازدید از این مرکز را داریم چرا که سعادت بزرگی است، در خدمت وی باشیم.

وی به ابراز رضایت مقام معظم رهبری از عملکرد نیروی انتظامی اشاره و بیان کرد: ان شاءالله بتوانیم به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) عمل کرده و سربازان خوبی برای ولایت باشیم.

این مقام انتظامی به تأکیدات فرمانده ناجا مبنی بر اهمیت پلیس آگاهی که مجموعه تخصصی است، اشاره و تصریح کرد: هر چه همت و فعالیت خود را افزایش دهیم نتیجه آن آرامش و امنیتی است که برای مردم به وجود می‌آوریم.

سردار حسن خانی با بیان اینکه عملکرد مجموعه کارکنان پلیس آگاهی مجاهدانه، ارزشمند و قابل سپاس است، خاطرنشان کرد: رعایت حقوق شهروندی، هوشمند سازی، اشراف اطلاعاتی، صیانت از سرمایه‌های انسانی و مصون سازی از مهمترین رویکردهای پلیس آگاهی به شمار می‌آید.

این مقام انتظامی ادامه داد: تعیین تکلیف پرونده‌های معوق، تشدید مبارزه با سرقت، افزایش کشف جرایم (سرقت، جعل، کلاهبرداری و …)، توسعه و ارتقا کشف، اشراف اطلاعاتی با روزآمد سازی بانک‌های اطلاعاتی و دسترسی به آن و توسعه کشف علمی جرم از طریق روش‌های کارآگاهی و آزمایشگاهی از اولویت‌های این پلیس در سال ۹۹ است.

رییس پلیس آگاهی ناجا از رشد ۴.۲ درصدی کشف مجموع جرایم در ۹ ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه خبر داد و گفت: در حوزه جرایم جنایی نیز به طور میانگین حدود ۹۰ درصد افزایش کشف داشته ایم که امید است بتوانیم در آینده این میزان را ارتقا دهیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز