مدیرکل زندان‌های استان تهران با تعدادی از شکات مددجویان کانون اصلاح و تربیت ملاقات کرد.

به گزارش مرورنیوز به نقل از اداره کل زندان‌های استان تهران،  مدیرکل زندان‌های استان تهران و معاون اداری و مالی زندان‌های استان تهران ، از قسمت‌های مختلف کانون اصلاح و تربیت از جمله پذیرش و تشخیص، خوابگاه پسران، واحد مددکاری و روانشناسی بازدید به‌ عمل آورد و از نزدیک با مددجویان گفت‌وگو کردند.

محبی مدیرکل زندان های استان تهران با بازدید از دفتر شورای شهر مددجویان کانون در نشستی صمیمی با مددجویان شورای شهر ملاقات کرد و به استماع مسایل و مشکلات آنان پرداخت و نحوه عملکرد این شورا در مجموعه کانون را جویا شد که شهردار کانون - مددجوی منتخب این دوره از انتخابات مددجویان - توضیحاتی پیرامون عملکرد این شورا در رفع مسایل و مشکلات مربوط به مددجویان به مدیرکل زندان های استان تهران ارائه کرد.

وی همچنین در بازدید از واحد مددکاری، ضمن بررسی روند انجام اقدامات مددکاران در راستای ارایه خدمات مددکاری و قضایی به مددجویان، با شکّات پرونده تعدادی از مددجویان که جهت صلح و سازش و اعلام رضایت به مددجویان مربوطه به واحد مددکاری مراجعه کرده بودند، ملاقات و گفت‌وگو کرد.

در پایان این بازدید ۲ ساعته، جلسه‌ای با حضور بازدید کنندگان، مسوولین کانون  و فاضلیان دادیار ناظر کانون در دفتر مدیریت کانون برگزار شد که در پایان جلسه جهت رفع مشکلات و تسریع در روند انجام امور دستورات لازم از سوی محبی صادر شد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز