محسن هاشمی با اشاره به اینکه ما در یک جنگ اقتصادی هستیم بیان کرد: در این شرایط بحران قیمت نفت، رکود اقتصادی و کرونا نیز به این موضوع دامن زده است.

به گزارش مرور نیوز، محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز در ابتدای جلسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان این که در هفته دولت قرار داریم گفت: همانطور که رهبر انقلاب در دیدار با اعضای هیات دولت اعلام کرد باید در عین شنیدن صدای منتقدان نگاه ویژه به جبران ضعف‌ها و کمبودها داشته باشیم.

وی با بیان این که البته در یک شرایط خاص قرار داریم تصریح کرد: ما در یک جنگ اقتصادی هستیم که دولت ترامپ علیه ایران به پا کرده است و این در حالی است که بحران قیمت نفت، رکود اقتصادی و کرونا نیز به این موضوع دامن زده است. اما لازم است که با نقد سالم دولت را به سمت تحرک بیشتر پیش ببریم و نباید نقدها در سال آخر منجر به تخریب شود.

رئیس شورای شهر تهران با بیان این که در حوزه مدیریت شهری نیز به مانند دولت در سال پایانی قرار داریم و با همان مشکلات و چالش‌های روبه رو هستیم که دولت نیز از آن رنج می‌برد گفت: با این حال باید در مواجهه با مشکلات با هماهنگی بیشتر پیش رویم تا مبادا این ناهماهنگی‌ها سبب بروز مشکلات بیشتر شود و امیدواریم در سال آخر شورا مشکلات را حل کرده و بتوانیم دستاورد خوبی داشته باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز