رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران از کشف بیش از ۱۸۹ کارتن لوازم التحریر قاچاق در انباری در جنوب شهر خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، سرهنگ علی ولی پور گودرزی اظهار داشت: با کسب خبری پیرامون تخلیه و دپوی مقادیری لوازم التحریر قاچاق در انباری در حوالی خیابان خاوران کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی تهران برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.

وی افزود: تحقیقات اولیه نشان از صحت خبر دریافتی داشت و کارآگاهان در ادامه تحقیقات پلیسی موفق شدند نشانی دقیق محل تخلیه کالای قاچاق را به دست آوردند.

این مقام انتظامی بیان داشت: تحقیقات پلیسی نشان از آن داشت، تعدادی خودرو سواری شوتی کالاهای قاچاق را در ساعت‌های مختلف به این محل منتقل و انبار دار این اقلام را دپو و پنهان می‌کند.

سرهنگ گودرزی با اشاره اینکه با هماهنگی‌های قضائی دستگیری متهم و بازرسی از داخل انباری اخذ شد، افزود: در بررسی‌های بیشتر ۱۸۹ کارتن لوازم التحریر قاچاق فاقد بارنامه و مجوزهای گمرکی شامل کلر بوک و آبرنگ کشف شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران با بیان اینکه متهم به مرجع قضائی معرفی و کالای کشف شده تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تهران شد، گفت: کارشناسان ارزش ریالی کالای کشف شده را ۷ میلیارد ریال محاسبه کرده اند.

سرهنگ ولی پور گودرزی در خاتمه بیان کرد: قاچاق کالا موجب ضربه به اقتصاد کشور خواهد شد که در این راستا پلیس از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز