سردار محمد قنبری از کاهش ۳۷ درصدی سرقت‌های مسلحانه در استان سیستان و بلوچستان خبر داد و بیان کرد در مدت حضور بنده در استان بیش از 3000 عملیات مسلحانه علیه اشرار و قاچاقچیان انجام شد که با کمترین تلفات و بهترین نحو ممکن صورت گرفته است.

به گزارش مرور نیوز، سردار محمد قنبری صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان که با حضور فرمانده نیروی انتظامی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد، ضمن عرض تبریک به‌مناسبت فرا رسیدن ایام میلاد رسول گرامی اسلام حضرت محمد(ص) و هفته وحدت، اظهار داشت: اواسط سال 96 مسئولیت فرماندهی انتظامی به بنده سپرده شد و در مدت حضور در استان با همکاری همه دستگاه‌های امنیتی و مسئولان امروز شاهد امنیت مطلوبی در استان هستیم.

فرمانده سابق انتظامی سیستان و بلوچستان گفت:  کاهش 37 درصدی سرقت‌های مسلحانه، به صفر رسیدن آمار راهزنی، کشف حدود 500 تن مواد مخدر و کاهش 43درصدی آمار شهدا و 36درصدی مجروحان تنها گوشه‌ای از آمارهای مطلوبی است که در این مدت با همراهی همه بزرگواران در استان و فرماندهی انتظامی کشور محقق شده است.

رئیس پلیس آگاهی ناجا بیان کرد: در مدت حضور بنده در استان بیش از 3000 عملیات مسلحانه علیه اشرار و قاچاقچیان انجام شد که با کمترین تلفات و بهترین نحو ممکن صورت گرفته است. هرآنچه صورت گرفته تلاش مجموعه بوده است و بنده از همه مسئولان استان و سران طوایف و مردم خونگرم استان صمیمانه تشکر می‌کنم و برای برادر عزیز سردار طاهری در ادامه این مسیر آرزوی توفیق روزافزون دارم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز