علی القاصی در یک بازدید سرزده از دادسراهای کشیک نوروزی ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و عرض خداقوت به همکاران قضایی، وضعیت موجود در این واحدهای قضایی و نحوه رسیدگی به امور مراجعان را مورد ارزیابی قرار داد.

به گزارش مرور نیوز، دادستان عمومی و انقلاب تهران در اولین روز از آغاز سال نو به صورت از پیش اعلام نشده از برخی از شعبه‌های کشیک دادسراهای تهران از جمله دادسراهای نواحی ۱، ۲، ۳، ۵، ۲۷، ۳۴، ۱۲، ۱۴ و ۱۶ در ایام نوروز بازدید کرد.

علی القاصی وی ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و عرض خداقوت به همکاران قضایی، وضعیت موجود در این واحدهای قضایی و نحوه رسیدگی به امور مراجعان را مورد ارزیابی قرار داد.

در این بازدید سرزده، دادستان تهران در دیدار و گفت‌وگو با برخی از مراجعین، دستورات قضایی لازم را برای حل مشکلات آن‌ها صادر کرد.

دادستان تهران در این بازدید با تاکید بر رعایت تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به مراجعان گفت: این امر به عنوان یک اولویت در دستور کار دادستانی تهران است.

القاصی ضمن تبریک سال نو و خداقوت به قضات کشیک بر هم افزایی و همکاری قضات و کارکنان مجموعه در راستای ارائه هر چه بهتر خدمات قضایی به مراجعان و اجرای دقیق تکالیف قانونی تأکید کرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز