رئیس پلیس نظارت ‌بر اماکن عمومی تهران بزرگ ازکشف سه هزار و 500 کیلوگرم بال و کتف مرغ احتکار شده در کلانشهر تهران خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، سرهنگ نادر مرادی رئیس پلیس نظارت ‌بر اماکن عمومی تهران بزرگ از کشف سه هزار و 500 کیلوگرم بال و کتف مرغ احتکار شده در یک سردخانه در حوالی تهرانسر، خبر داد.  

سرهنگ مرادی در تشریح خبر فوق اظهار داشت: به دنبال دریافت گزارش هایی در خصوص دپوی مقادیر زیادی مرغ تکه شده اعم از بال و کتف مرغ در یک سردخانه در حوالی تهرانسر، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت قرار گرفت.

وی افزود: پس از انجام تحقیقات تکمیلی و اخذ دستور قضایی در روز گذشته ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت به همراه یک تیم از تعزیرات به آدرس مذکور مراجعه که در بازرسی از این سردخانه 3 هزارو 500 کیلو گرم بال و کتف مرغ احتکار شده کشف شد.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت با بیان اینکه برابر دستور قضایی و تا اعلام نتیجه، سردخانه پلمب شد، خاطر نشان کرد: متصدی این سردخانه نیز پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قضایی به دادسرا معرفی شد.

  گفتنی است کارشناسان تعزیرات ارزش ریالی کالاهای کشف شده را یک میلیارد و صد میلیون ریال براورد کرده اند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز