رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران گفت: سخنگوی دولت نجومی‌بگیران را ذخیره انقلاب می‌داند که تناقضات در صحبت ها مردم را نسبت به نظام بی‌اعتماد می‌کند. به دنبال این هستند که فساد را سیاسی کنند و به منابع بیت‌المال دست بیندازند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی مرورنیوز،‌ پرویز سروری در تذکرات پیش از دستور دویست و نود و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اظهار داشت: معضلات راه‌آهن در منطقه 17 و 18 شهر تهران هنوز حل نشده است.

وی درباره تعیین تکلیف حقوق‌های نجومی گفت: به جد پیگیر حقوق‌های نجومی بوده‌ایم و دیوان عدالت اداری پرداخت‌ این حقوق‌ها را غیر متعارف عنوان کرده است.

سرورى با اشاره به اینکه کمیسیون 90 مجلس شورای اسلامی پرداخت‌های نجومی را خارج از عرف دانسته است، تصریح کرد: دولت اعلام کرده است که حقوق‌های نجومی شفاف بوده است. این اظهارات موجب این می‌شود که مردم به مسئولان بی‌اعتماد شوند.

وى با تاکید بر اینکه رئیس جمهور حقوق‌های نجومی را شفاف‌ می‌داند و معاون رئیس جمهور دریافت حقوق‌های نجومی را قانونی اعلام کرده است، افزود: سخنگوی دولت نجومی‌بگیران را ذخیره انقلاب می‌داند که تناقضات در صحبت ها مردم را نسبت به نظام بی‌اعتماد می‌کند. به دنبال این هستند که فساد را سیاسی کنند و به منابع بیت‌المال دست بیندازند.

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه هر اقدامی در جهت فساد باید مورد رسیدگی قرار بگیرد گفت: باید وجوهات غیرقانونی که به برخی از افراد پرداخت شده است به بیت‌المال بازگردد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز