طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور دفترچه آزمون استخدامی پیمانی دانشگاه ها اصلاح شد.

به گزارش مرور نیوز، سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد؛ پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ ۱۸ خرداد و اطلاعیه مورخ ۲۲ خرداد و با توجه به اعلام وزارت علوم مبنی بر اضافه شدن شغل محل های جدید به دفترچه راهنمای آزمون استخدامی پیمانی دانشگاه ها، موسسات آموزشی، پژوهشی و پارک های علم و فناوری وزارت علوم برای سال ۱۴۰۰، ضمن اعلام اصلاحات ذیل در دفترچه راهنما، به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا کنون برای ثبت نام در این آزمون اقدام ننموده اند، ترتیبی اتخاذ شده است که بتوانند تا روز جمعه ۲۸ خرداد نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و با توجه به رشته و مقطع تحصیلی خود نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

همچنین باتوجه به اصلاحات اعلام شده مقرر شد امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان آزمون استخدام پیمانی دانشگاه ها، موسسات آموزشی، پژوهشی و پارک های علم و فناوری وزارت علوم برای سال ۱۴۰۰ ایجاد شود. بر این اساس، آن دسته از متقاضیانی که قبلا نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، می توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز