سرهنگ کاویانی گفت: هدف ما اجرای قانون و کاهش آسیب‌های اجتماعی است و تلاش می‌کنیم در این راستا اقدامات مان را انجام دهیم. تلاش ما این است با آگاهی بخشی به جامعه از وقوع آسیب‌های اجتماعی جلوگیری کنیم.

به گزارش مرور نیوز، سرهنگ پیام کاویانی رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ در دیدار با خبرنگاران اظهار کرد: هر روز که خبرنگار بتواند رسالت خود را انجام دهد به نظر من روز خبرنگار است.

وی ادامه داد: ما می‌دانیم دیواری کوتاه‌تر از قشر خبرنگار نیست و اولین انگشت اتهام به سمت خبرنگاران است. مشکلات جامعه خبرنگاران بر ما پوشیده نیست. خبرنگاران در کنار ما سربازان جنگ نرم هستند و در خنثی کردن جنگ روانی دشمن همراه ما هستند.

کاویانی ادامه داد: هدف ما اجرای قانون و کاهش آسیب‌های اجتماعی است و تلاش می‌کنیم در این راستا اقدامات مان را انجام دهیم. تلاش ما این است با آگاهی بخشی به جامعه از وقوع آسیب‌های اجتماعی جلوگیری کنیم.

رئیس پلیس امنیت تهران بزرگ در ادامه با اشاره به برنامه‌هایش در پلیس امنیت گفت: پلیس امنیت برنامه‌های مدونی برای برخورد با اراذل و اوباش دارد و به صورت جدی در این زمینه ورود می‌کند.

وی با اشاره به صحبت‌های خبرنگاران گفت: از برنامه‌های این پلیس تعامل با اصحاب رسانه بوده و تلاش می‌شود با کمک آن‌ها و با استفاده از فضای مجازی اقدامات پلیس امنیت به جامعه معرفی شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز