سردار محمد قنبری رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از کشف ۷۷۲ خودرو و موتور سرقتی در کشور ظرف سه روز خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، سردار محمد قنبری رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: دومین مرحله از طرح عملیاتی مبارزه با سرقت با هدف کشف وسایل نقلیه سرقتی، شناسایی و دستگیری سارقین به مدت سه روز در سراسر کشور به مرحله اجرا درآمد.

وی افزود: در طول مدت اجرای طرح، ۵۱۰ دستگاه خودرو و ۲۶۲ دستگاه موتورسیلکت سرقتی به همراه ۵۷۱ فقره سرقت محتویات و ۳۹۵ فقره سرقت لوازم خودرو کشف و تعدادی از سارقین که بیشتر آنان سابقه دار بودند، دستگیر و برای طی مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان افزایش دو برابری کشفیات نسبت به طرح قبلی، خاطرنشان کرد: دلایل متعددی در موفقیت این طرح نقش داشته است که از جمله آن می توان به اشراف اطلاعاتی و همکاری مناسب سایر پلیس های تخصصی از جمله پلیس پیشگیری اشاره کرد.

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در پایان تصریح کرد: انجام اقدامات مقابله ای در برخورد جدی و قاطع با سارقین وسایل نقلیه و خریداران اموال مسروقه به ویژه در روزهای پایانی سال در دستور کار کارآگاهان مبارزه با سرقت قرار داشته و نتایج آن اطلاع رسانی خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز