رئیس دیوان عالی کشور در استان قم ضمن استماع مشکلات قضایی مراجعین، راهنمایی و پاسخگویی به آنها، بیش از ۷۰ پرونده را مورد بررسی قرار داد و در ارتباط با برخی پرونده ها دستورات لازم را صادر کرد.

به گزارش مرور نیوز، در جریان سفر استانی ریاست قوه قضائیه به استان قم جلسه دیدار و ملاقات مردمی حجت الاسلام و المسلمین سید احمد مرتضوی مقدم رئیس دیوان عالی کشور با اقشار مختلف مردم برگزار شد.

حجت الاسلام مرتضوی مقدم پس از حضور در دادگستری استان قم، به مدت 10 ساعت پیوسته، شخصاً با مراجعین دیدار و گفت‌وگو کرد.

رئیس دیوان عالی کشور ضمن استماع مشکلات قضایی مراجعین، راهنمایی و پاسخگویی به آنها، بیش از ۷۰ پرونده را مورد بررسی قرار داد و در ارتباط با برخی پرونده ها دستورات لازم را صادر کرد.

 گفتنی است، در این ملاقات‌ها که در راستای اجرای سیاست‌های تحولی قوه قضائیه و به منظور رفع مشکلات مردم و تکریم ارباب رجوع برگزار شد برخی پرونده های حقوقی و کیفری از جمله الزام به تنظیم سند رسمی، تغییر کاربری غیر مجاز زمین زراعتی، تحصیل مال نامشروع از طریق فروش غیر قانونی، قصاص، شرکت در نزاع دسته جمعی، مواد مخدر و... از سوی مراجعین مطرح و دستورات لازم در چارچوب مقررات صادر شد.

رئیس قوه قضائیه صبح امروز پنج شنبه 27 خردادماه، در رأس یک هیأت عالی رتبه قضایی وارد استان قم شد، رئیس دیوان عالی کشور نیز علاوه بر برگزاری ملاقات‌های منظم هفتگی در این استان نیز پاسخگوی مشکلات حقوقی و قضایی اقشار مختلف مردم شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز