فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف 420 هزارلیتر سوخت قاچاق و تلاش برای دستگیری قاچاقچیان سوخت خبر داد.

​به گزارش مرورنیوز، سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی هرمزگان امروز بیان داشت: در راستای مبارزه با قاچاق سوخت و فرآورده‌های نفتی، مأموران انتظامی شهرستان بندرعباس با اشراف اطلاعاتی از وجود مقادیری سوخت قاچاق در یکی از سواحل شهرستان مطلع و بررسی موضوع را به صورت ویژه با تشکیل چندین اکیپ به صورت نامحسوس در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: مأموران ضمن هماهنگی قضائی با تشکیل چند اکیپ اطلاعاتی و پشتیبانی واحدهای عملیاتی این فرماندهی  و عوامل دریابانی به محل مورد نظر واقع در یک خور در حوزه پاسگاه حسنلگی اعزام شدند.

سردار جعفری تصریح کرد: با حضور مأموران در محل مشخص شد 8 قایق (5 قایق موتور 200 و 3 قایق موتور 85) حضور دارند که سرنشینان آنها با مشاهده مأموران با رها کردن قایق های خود از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی هرمزگان اذعان داشت: در بازرسی از قایق ها مشخص شد که تمامی آنها دارای مشک ماری حاوی سوخت قاچاق می باشند که جمعا 420 هزار لیتر گازوئیل قاچاق از این8 قایق کشف و با توجه به شناسایی قاچاقچیان، تلاش پلیس جهت دستگیری متهمان متواری ادامه دارد.

این مقام ارشد انتظامی استان در پایان خاطر نشان کرد: مبارزه با قاچاق فرآورده‌های نفتی یکی از اولویت‌های کاری و مأموریتی پلیس بوده و شهروندان در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت‌های غیرقانونی، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز