معاون عملیات پلیس راهور تهران گفت:شاهد حجم بالای ترددها و شروع ترافیک به دلیل بارش باران بودیم.

به گزارش مرور نیوز، سرهنگ شریفى رییس مرکز اطلاع رسانى پلیس راهور تهران در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبح دوشنبه٥ دی ماه اظهار کرد: شاهد حجم بالای ترددها و شروع ترافیک در سطح معابر شهر تهران بخاطر بارش نزولات آسمانی  و لغزنده شدنمعابر بودیم.

وی افزود: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب  از  صیاد ، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب  از بزرگراه امام علی (ع)  ،بزرگراه یادگار امام(ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست شاهد بارترافیکی هستیم .

سرهنگ شریفى گفت : بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از قبلاز  پل  صیاد ،  مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها و در مسیر غرب بهشرق آزادراه از چیتگر و آزادگان  بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

رییس مرکز اطلاع رسانى پلیس راهور تهران ادامه داد : بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از جنت آباد ، شهید حکیم درمسیرغرب به شرق از شهید ستاری ، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح  دارای ترافیک می باشند .

وی بیان کرد : خیابان آزادی در مسیرغرب به شرق از شهیدان و جانبازان از میدان امام رضا (ع) ، مسیر جنوب به شمال نواب از نهمدی  دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.