رئیس قوه قضائیه گفت: این شکوه حضور، پیام وحدت در داخل دارد و به دشمنان نیز این پیام را مخابره می‌کند که با اقدامات مذبوحانه خود برای جداسازی مردم از انقلاب اسلامی، ره به جایی نمی‎‌برند.

به گزارش مرور نیوز، حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای صبح امروز (شنبه ۲۲ بهمن) همزمان با چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در راهپیمایی عظیم و پرشور آحاد مختلف مردم تهران شرکت کرد.

رئیس قوه قضائیه در جریان راهپیمایی باشکوه امروز مردم تهران در یوم‌الله ۲۲ بهمن، ضمن حضور در صفوف و طی مسیر در کنار راهپیمایان و شهروندان تهرانی که از اقشار و طبقات مختلف هستند، با تعدادی از آنها به صورت مستقیم و بدون واسطه به گفتگو پرداخت و سخنان و مسائل آنان را استماع کرد.

بدون تردید حضور پرشکوه امروز مردم در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن حاوی پیام خاصی هم در داخل و هم به خارج است؛ این شکوه حضور، پیام وحدت و انسجام در داخل را دارد و به دشمنان نیز این پیام را مخابره می‌کند که با اقدامات مذبوحانه خود برای جداسازی مردم از انقلاب اسلامی، ره به جایی نمی‌برند

امسال با عنایت مقام معظم رهبری و عفوهای صورت گرفته، علاوه بر اینکه موجبات مسرت و شادی خانواده زندانیان فراهم شد، وحدت و همبستگی مردم نیز مضاعف می‌شود

افرادی که احیاناً القائات دشمن آنها را به اشتباه انداخته بود، متوجه شدند و می‌خواهند به دشمن بفهمانند که اگر هم معترض باشند به اسلام و انقلاب و ارزش‌های دینی و ملی پشت نخواهند کرد

به گزارش مرکز رسانه قوه قضائیه، حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای صبح امروز شنبه ۲۲ بهمن همزمان با چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در راهپیمایی عظیم و پرشور آحاد مختلف مردم تهران شرکت کرد.

رئیس قوه قضائیه در جریان راهپیمایی باشکوه امروز مردم تهران در یوم‌الله ۲۲ بهمن، ضمن حضور در صفوف و طی مسیر در کنار راهپیمایان و شهروندان تهرانی که از اقشار و طبقات مختلف هستند، با تعدادی از آنها بصورت مستقیم و بلاواسطه به گفت‌وگو پرداخت و سخنان و مسائل آنان را استماع کرد.

رئیس دستگاه قضا در ادامه طی سخنانی در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه ۲۲ بهمن، یوم‌الله هست و در زمره روزهای ماندگار محسوب می‌شود، اظهار کرد: مردم ایران اسلامی در طول این بیش از چهل سال ثابت کرده‌اند که نسبت به تعظیم و زنده نگه داشتن شعائر الهی اهتمام و حساسیت دارند؛ لذا هر ساله پرشکوه‌تر و منسجم‌تر از قبل، در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن شرکت می‌کنند.

رئیس قوه قضائیه با اشاره به تلاش‌های مذبوحانه دشمنان و معاندان برای ایجاد انفصال و جدایی میان مردم و انقلاب اسلامی، گفت: دشمنان و معاندان در سال جاری نهایت تلاش خود را مصروف کردند که بگویند مردم در صحنه حمایت و دفاع از انقلاب اسلامی حضور ندارند، اما ملاحظه می‌کنید که امروز در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آحاد مردم از زن و مرد و کوچک و بزرگ با شور و ایمانی خاص به مسیرهای راهپیمایی آمده‌اند تا بار دیگر با انقلاب و امام و رهبر عزیزمان تجدید میثاق و اعلام کنند که نسبت به انقلاب اسلامی و ارزش‌های دینی خود حساس هستند.

رئیس دستگاه قضا افزود: بدون تردید حضور پرشکوه امروز مردم در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن حاوی پیام خاصی هم در داخل و هم به خارج است؛ این شکوه حضور، پیام وحدت و انسجام در داخل را دارد و به دشمنان نیز این پیام را مخابره می‌کند که با اقدامات مذبوحانه خود برای جداسازی مردم از انقلاب اسلامی، ره به جایی نمی‌برند.

رئیس عدلیه با اشاره به عنایت ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی به طیف وسیعی از محکومان و زندانیان واجد شرایط برای مورد عفو قرار گرفتن، گفت: امسال با عنایت مقام معظم رهبری و عفوهای صورت گرفته، علاوه بر اینکه موجبات مسرت و شادی خانواده زندانیان فراهم شد، وحدت و همبستگی مردم نیز مضاعف می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای در همین راستا گفت: افرادی که احیاناً القائات دشمن آنها را به اشتباه انداخته بود، متوجه شدند و می‌خواهند به دشمن بفهمانند که اگر هم معترض باشند به اسلام و انقلاب و ارزش‌های دینی و ملی پشت نخواهند کرد.