رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور در مورد آخرین وضعیت راه‌های مواصلاتی کشور از ترافیک نیمه سنگین به دلیل مه گرفتگی در جاده های شمالی خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی در گفتگو با فرزانه فریدونی در مورد وضعیت جاده های  کشور گفت: طبق آخرین گزارشات دریافتی از مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور، در حال حاضر در باند جنوبی آزادراه کرج – قزوین از ترمینال شهید کلانتری تا پل فردیس و باند جنوبی آزاد راه کرج - تهران از پل فردیس تا پل کلاک ترافیک نیمه سنگین است.

وی افزود: در محور کرج -چالوس در استان البرز محدوده تونل شماره 3 به دلیل عملیات لق گیری ترافیک نیمه سنگین اعلام شده و در سایر جاده‌ها و معابر کشور وضعیت ترافیکی عادی و روان گزارش شده است. 

رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور اظهار داشت: بر همین اساس در استان‌ بوشهر در اکثر محورها محور فیروزکوه محدوده کار سالار و محور هراز محدوده‌های سه راهی بلده و تونل وانا و استان اردبیل محور اردبیل - آستارا مه گرفتگی و کاهش دید و در سایر راه‌ها و محورهای مواصلاتی کشور وضعیت جوی آرام گزارش شده است. 

وی ادامه داد: کمربندی دهلران، محور فرعی اولنگ- شاهرود تا اطلاع ثانوی مسدود است.

سرهنگ رحمانی در مورد وضعیت جاده ها در روزهای آینده گفت: برای جاده های کوهستانی شمال غرب و استانهای ساحلی دریای خزر لغزندگی و مه آلود بودن پیش بینی شده است  که اختلال رانندگی در جاده ها به وجود خواهد آورد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز