سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از استقرار آتش نشانان در220 نقطه از پایتخت در تاسوعا و عاشورای حسینی خبر د اد و گفت: ۶۱۰ آتش‌نشان برای برگزاری مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی در تهران بزرگ در آماده باش کامل به سر می برند.

سید جلال ملکی در گفتگو با خبرنگار مرور نیوز درباره جزییات آماده باش ۶۱۰ آتش نشان در سراسر تهران بزرگ همزمان با مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی اظهار داشت: تمهیدات ویژه آتش‌نشانی از عصر ۱۹ مهر ماه همزمان با شب تاسوعای حسینی تا پایان ۲۱ مهر ماه و اتمام مراسم شام غریبان در سطح شهر تهران ادامه دارد،  در مجموع 220 نقطه در مقابل حسینیه ها، تکایا، مساجد و مهدیه ها شناسایی شده که آتش نشانان از ساعاتی قبل از شروع مراسم در مکان های تعیین شده حضور خواهند یافت و تا پایان مراسم در محل حضور دارند.

وی در ادامه با بیان اینکه ۲۲۵ دستگاه خودروی سبک و سنگین را به صورت آماده باش کامل درآورده و از شب تاسوعا در محل های از قبل تعیین شده مستقر کرده است، گفت: روسا و معاونان سازمان آتش نشانی در قالب گشت های موتوری و خودرویی در سطح شهر تهران تردد کرده و نحوه خدمات رسانی به شهروندان را رصد می کنند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از آماده باش تمامی ایستگاه‌ها خبر داد و گفت:  ۶۱۰ آتش‌نشان برای برگزاری مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی در تهران بزرگ در آماده باش کامل به سر می برند.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز