شکستگی لوله آب در خیابان مصطفی خمینی، تقاطع خیابان مولوی سبب قطع آب، اعمال محدودیت‌های ترافیکی در منطقه و بسته شدن بخشی از خیابان شده است که عوامل آتش نشانی، شرکت آب و فاضلاب تهران و ماموران پلیس راهور در منطقه حضور دارند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی مرورنیوز، شکستگی لوله آب در خیابان مصطفی خمینی، تقاطع خیابان مولوی سبب قطع آب، اعمال محدودیت های ترافیکی در منطقه و بسته شدن بخشی از خیابان شده است.

سید جلال ملکی در گفتگو با خبرنگار مرورنیوز ، درباره جزییات این حادثه گفت: ماموران آتش نشانی ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه امروز در جریان نشست زمین در چهار راه مولوی قرار گرفتند که بلافاصله دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند

وی در ادامه با بیان این که محدوده ای از زمین در طول مسیر تونل دچار فرونشست شده که خوشبختانه آسفالت خیابان تخریب نشده بود و فقط بخشی از خیابان دفرمه شده و آسفالت آن از شکل طبیعی و اولیه اش خارج شده است، گفت: بلافاصله محدوده‌ای که حادثه در آن به وقوع پیوسته بود، ایمن سازی شد.

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی، در حال حاضر ماموران پلیس راهور در محل حاضر هستند و تردد با کندی در این محدوده در حال انجام است.

سرهنگ حسن عابدی جانشین رئیس پلیس راهور تهران در گفتگو با خبرنگارمرورنیوز در این باره گفت: به دلیل احتمال نشست زمین در خیابان مصطفی خمینی تقاطع مولوی، این محدوده از ساعت 8 صبح امروز بسته شده است که پس از ایمن سازی کامل، شرایط برای بازگشایی منطقه فراهم می‌شود.

بر اساس اعلام شرکت آب و فاضلاب تهران، آب شرب شهروندان در این منطقه به تدریج تا ساعت 16 وصل خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز