مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: تا پایان روز ششم فروردین ماه 3528 خانوار فرهنگی در مراکز اسکان آموزش و پرورش استان اردبیل مستقر شدند.

به گزارش مرور نیوز، احمد ناصری پیش از ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل طبق روال سال‌های گذشته برای استقبال و پذیرش میهمانان فرهنگی در استان اردبیل اقدامات لازم را انجام داده و در این راستا 85 واحد آموزشی در 19 منطقه آموزش و پرورش استان اردبیل ساماندهی شده است.

وی گفت: 750 کلاس درس برای میزبانی از میهمانان نوروزی آماده شده که امسال درجه کیفیت کلاس‌های در نظر گرفته شده ارتقاء یافته و تمامی اتاق‌ها دارای درجه ویژه و الف هستند که حدود 7 میلیارد ریال برای خرید تجهیزات اعتبار هزینه شده و 350 نفر عوامل اجرایی در آماده باش هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل افزود: امسال نسبت به سال‌های گذشته با استقبال مناسب فرهنگیان مواجه شدیم و تا پایان روز ششم فروردین ماه، 3528 خانوار فرهنگی در قالب 13 هزار نفر در مراکز اسکان آموزش و پرورش استان اردبیل مستقر شدند که رضایت‌مندی مناسبی از نحوه ارائه خدمات داشتند.

ناصری تصریح کرد:‌ خدمات اسکان به فرهنگیان تا پایان روز 13 فروردین ماه ارائه می‌شود که طبق معمول روز 12 فروردین پذیرش میهمانان جدید انجام نمی‌شود ولی کسانی که از قبل پذیرش شدند می‌توانند از خدمات اسکان بهره‌مند شوند.

وی بیان کرد: در ایام نوروز سال گذشته 5 هزار و 800 خانوار در مراکز اسکان آموزش و پرورش استان اردبیل مستقر شدند که امسال نسبت به سال گذشته شاهد رشد حضور مسافران فرهنگی در مراکز اسکان هستیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با اشاره به اینکه آموزش و پرورش استان اردبیل رتبه 4 کشور را در پذیرش میهمانان فرهنگی در ایام تابستان سال گذشته کسب کرد، گفت: در کنار آموزش و پرورش استان اردبیل سازمان‌هایی مانند استانداری،‌ میراث فرهنگی، شهرداری مرکز و شهرداری شهرستان‌های نیز در این رابطه کمک شایانی کردند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز