پانزدهم مهر، مأموران اورژانس پیکر نوجوانی را به بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد رساندند که معاینات پزشکی مشخص کرد، نوجوان 15 ساله علایم حیاتی خود را از دست داده است.

به گزارش مرورنیوز به نقل از روزنامه خراسان، این گونه بود که ماجرای مرگ مشکوک نوجوان توسط مأموران انتظامی به قاضی ویژه قتل عمد اعلام شد و دقایقی بعد با حضور قاضی احمدی نژاد در مرکز درمانی، بررسی های قضایی و پلیسی در این باره ادامه یافت.

پدر این نوجوان که به دلیل اظهارات متناقض و با دستور مقام قضایی بازداشت شده است در بازجویی ها عنوان کرد: بعد از آن که از همسر اولم جدا شدم 3 سال قبل با زن دیگری که اهل بجنورد است ازدواج کردم. سپس با فروش مغازه آرایشگری ام خانه ای در خیابان پنج تن خریدم و به مسافرکشی با خودرو مشغول شدم.

وی درباره چگونگی وقوع این حادثه تلخ افزود: قبل از حادثه خواهرزنم با همسرم تماس گرفت که با یکدیگر به بجنورد بروند اما دوباره تماس گرفت و عنوان کرد که موقعیت مناسب نیست و بدین ترتیب رفتن آن ها به بجنورد امکان پذیر نشد ولی او باز هم روز بعد (پنج شنبه) زنگ زد که می توانند به بجنورد بروند. من هم همسرم را به خانه خواهرزنم رساندم و خودم به منزلمان بازگشتم. پسر 15 ساله ام در حال تماشای تلویزیون بود که به او گفتم تو هم به منزل دایی ات برو ولی او نخواست به آن جا برود! به همین خاطر من هم به منزلی رفتم که در آن بنایی می کردم. وقتی به منزل بازگشتم تا با پسرم برای صرف غذا بیرون  برویم، دیدم او در حالی که پلاستیکی را به سرش کشیده روی زمین افتاده و یک اسپری گاز فندک هم در کنارش افتاده است. او هنوز جان داشت و استفراغ می کرد، به او تنفس مصنوعی دادم ولی فایده ای نداشت که بعد با اورژانس تماس گرفتم اما فرزندم در مرکز درمانی جان سپرد.

بررسی های کارآگاهان نشان می دهد که پدر نوجوان حقیقت ماجرا را کتمان می کند. به همین دلیل با صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضی احمدی نژاد، کارآگاهان اداره جنایی در حال تحقیق برای کشف زوایای پنهان مرگ هولناک نوجوان 15 ساله هستند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز