فراکسیون زنان مجلس در بیانیه‌ای اعلام کرد که تلاش در جهت تقویت سیاست‌های کلی خانواده که از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شده را با جدیت ادامه خواهد داد.

به گزارش مرورنیوز، در بیانیه فراکسیون زنان مجلس آمده است:

هفته ملی سلامت بانوان ایرانی با شعار  سلامت زنان، خانواده سالم، جامعه پویا آغاز شده است. اهمیت این شعار در این است که پرداختن به نقش زنان جامعه به عنوان نیمی از جمعیت کشور در حفظ سلامت جسمی و روانی همه اعضای خانواده و در نهایت جامعه ضروری به نظر می‌رسد. طبیعتا توجه، دقت و آگاهی از مسایل روانی و جسمی زنان می‌تواند نقش مهمی در تحقق روابط سالم خانوادگی و اجتماعی داشته باشد.

در این راستا آن چه باید مدنظر تصمیم‌سازان در سطح عالی کشور قرار گیرد تلاش و برنامه‌ریزی جهت توانمدسازی زنان در همه سطوح است که منتج به برخورداری جامعه از کودکانی سالم و خانواده‌ای مستحکم و در نهایت جامعه‌ای سلامت و متعالی خواهد شد. پویایی جامعه در گرو حضور زنان فعال و پویا در عرصه خانواده و فعالیت‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی است.

 فراکسیون زنان مجلس دهم، با تاکید بر سیاست‌های کلی خانواده ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و با توجه به شعار هفته ملی سلامت بانوان؛ تلاش جهت تقویت سیاست‌های مذکور را با جدیت ادامه خواهد داد.

و در آخر از خدواند متعال برای تمام زنان این مرز و بوم سلامتی و موفقیت خواستار است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز