سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع تصادف زنجیره‌ای میان شش دستگاه خودروی سواری در جاده قدیم کرج خبر داد.

به گزارش مرورنیوز، سید جلال ملکی درباره جزئیات این تصادف گفت: وقوع تصادف زنجیره‌ای میان شش دستگاه خودروی سواری در ساعت ۷:۵۳ صبح امروز به سامانه ۱۲۵ اعلام شد و بلافاصله ستادفرماندهی ماموران ۳ ایستگاه آتش نشانی را به محل حادثه واقع در مسیر غرب به شرق جاده قدیم کرج، نرسیده به سه راه شهریار اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل حادثه افزود: پس از حضور آتش نشانان در محل حادثه مشاهده شد شش دستگاه خودروی سواری از جمله یک تریلر با بار آهن، یک کامیونت و چهار دستگاه خودروی سواری شامل پراید و پژو به شدت با یکدیگر برخورد کرده ‌اند.

وی با بیان اینکه درپی این حادثه چند تن از سرنشینان درون کابین خودروها محبوس شده بودند، گفت: عوامل آتشنشانی همژمان با ایمن‌سازی محل هفت تن از سرنشینان خودروهای سواری را که دچار مصدومیت شده بودند خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل حادثه دادند.

به گفته ملکی، تکنیسین های اورژانس دو تن از مصدومان را به صورت سرپایی مداوا و پنج نفر دیگر را به بیمارستان انتقال دادند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه علت وقوع این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهور در دست بررسی است، گفت: عوامل آتش نشانی با انتقال خودروهای تصادفی به حاشیه بزرگراه در ساعت ۸:۵۲ به عملیات خود خاتمه دادند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز