نتایج پیش بینی کیفیت هوای تهران بر برقراری شرایط کیفی هوای سالم دلالت می ‌ و انتظار می رود تا روز پنجشنبه(۱۴ اردیبهشت ماه) این شرایط در بیشتر مناطق شهر تهران تداوم داشته باشد.

به گزارش مرور نیوز، بر اساس تحلیل ﺁخرین داده‌های هواشناسی پیش‌بینی شده برای شهر تهران، با تداوم شرایط جوی نسبتا ناپایدار طی امروز، در برخی ساعات وزش باد شدید ( ۸ تا ۱۰ متر بر ثانیه) و بارش پراکنده در شبانگاه انتظار می رود. این شرایط کمابیش در روز پنجشنبه ادامه خواهد داشت و برخی ساعات بعدازظهر همراه با وزش باد شدید و بارش خفیف و پراکنده باران خواهد بود.

بر اساس این گزارش، دما تا روز پنجشنبه به طور جزئی افزایش‌می یابد. نتایج پیش بینی کیفیت هوا نیز بر برقراری شرایط کیفی هوای سالم دلالت می‌کند و انتظار می رود تا روز پنجشنبه این شرایط در بیشتر مناطق شهر تهران تداوم داشته باشد همچنین برای روز جمعه (۱۵ اردیبهشت) با افزایش میزان ناپایداری جوی، وزش باد شدید از سمت نواحی غربی برای بیشتر ساعات روز و بارش پراکنده در شبانگاه انتظار می رود.

بر اساس گزارش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفی هوا در ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ صبح امروز ۹۸ و در شرایط سالم قرار داشته است. هم اکنون نیز شاخص هوای تهران ۶۵ و در شرایط سالم است.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز