رئیس پلیس آگاهی انتظامی استان از دستگیری کلاهبردار و دکتر قلابی در همدان خبر داد.

به گزارش مرورنیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ رضا زارعی در تشریح جزئیات این خبر گفت: فرد شاکی در تحقیقات اولیه اظهار کرد با کلاهبردار در تلگرام آشنا شده و پس از چند ماه ارتباط تلفنی و جلب اعتماد وی به همدان مراجعه و با هم ملاقات کرده‌اند.

وی ادامه داد: مجرم در حین ملاقات تعدادی کپی اسناد به شاکی نشان داده که سربرگ آن نام یک دکتر که مدیرعامل یک شرکت بوده، درج شده و شاکی نیز کارت بانکی خود را که حاوی 86 میلیون تومان بوده برای سرمایه‌گذاری به وی داده و هیچ مدرکی از او نگرفته بود.

وی با بیان اینکه شاکی اظهار می‌کند بعد از ارائه پول به وی تماس خود را با شاکی قطع و دیگر تلفن همراه خود را خاموش کرده بود، عنوان کرد: در این رابطه پس از تحقیق از شاکی با استعلام از اداره ثبت شرکت‌ها مشخص شد شرکتی با نام مذکور وجود خارجی ندارد.

رئیس پلیس آگاهی انتظامی استان همدان افزود: شماره تلفن متهم استعلام شده نشان می‌دهد که متلعق به فردی به هویت معلوم  بود و با توجه به تحقیقات گسترده آدرس متهم در شهرستان میاندواب شناسایی و با اخذ نیابت قضایی متهم در آدرس مذکور دستگیر و مشخص شد دارای مدرک سیکل بوده و با جعل عنوان دکتر اقدام به کلاهبرداری از شاکی کرده است.

وی در پایان گفت: در این رابطه پس از تکمیل تحقیقات متهم با قرار وثیقه روانه زندان شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز