رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت : به جای احداث ایستگاه های برف روبی باید تدبیر بهتری اندیشیده شود چرا که این ایستگاه اغلب کاربری خود را از دست می‌دهند و به محل انباشت زباله‌ها تبدیل می‌شوند‌.

به گزارش مرورنیوز، اقبال شاکری در دویست و نود و نهمین جلسه شورا با بیان اینکه شورا مصوبه‌ای درباره تبیین موازین اقتصاد مقاومتی داشت، گفت: شهرداری هنوز گزارشی از اقدامات خود در حوزه اقتصاد مقاومتی ارائه نداده و ما خواستاریم این گزارش هر چه سریعتر به صحن آورده شود.

وی ادامه داد: این گزارش باید در چند محور قراردادهای خارجی، واردات از خارج کشور، سفرهای خارجی و نیز کارهایی که در جهت صرفه جویی و بالابردن راندمان کاری می‌بایست انجام می‌شد،ارائه شود.

رئیس کمیته عمران در ادامه افزود: فصل سرما در پیش است و به گفته هواشناسی فصل سردی پیش رو است اما متاسفانه بارش نزولات جوی کم است و ما همواره در استانه فصل سرما شاهد احداث ایستگاه‌های برف روبی بوده ایم که با توجه به عدم بارش برف در چند سال گذشته این ایستگاه ها بیشتر به محل انباشت زباله‌‌ها تبدیل می شوند . لذا از شهرداری می خواهیم با همکاری سازمان هواشناسی تدابیری بیاندیشیند و تدبیر بهتری نسبت به ایستگاه‌های برف روبی در سطح شهر اجرا کنند.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز