مرد میانسال پس از قتل همسرش سوار بر خودروی پراید خود شد و فرار کرد اما هنگام فرار در تصادف با کامیون جانش را از دست داد.

به گزارش مرور نیوز، این حادثه عصر شنبه در شهرستان مشگین‌شهر استان اردبیل رخ داد. آن روز ساکنان یکی از کوچه‌های شهرک فرهنگیان صدای دعوا و درگیری زوج میانسالی را از خانه‌شان شنیدند. این زوج مدتی بود که دچار اختلاف شدید خانوادگی شده و به همین دلیل با هم درگیر شده بودند. لحظاتی بعد، مرد میانسال درحالی‌که عصبانی و وحشت‌زده بود از خانه خارج شد و سوار بر خودروی پرایدش محل را ترک کرد. او اما پیش از فرار، زمانی که با همسرش درگیر شده بود با ضربات متعدد چماق او را به قتل رسانده و به همین دلیل پا به فرار گذاشته بود.

با گزارش ماجرا به پلیس، تیمی از مأموران راهی محل حادثه شدند. زن میانسال به طرز فجیعی به قتل رسیده بود و همه شواهد از این حکایت داشت که عامل جنایت همسر اوست. به این ترتیب دستور بازداشت او صادر شد اما درحالی‌که تحقیقات برای دستگیری وی آغاز شده بود مأموران در جریان تصادفی هولناک قرار گرفتند.این تصادف در محور مشگین‌شهر- اهر رخ داده بود. خودروی پرایدی که با سرعت زیاد در این مسیر در حرکت بود به‌دلیل انحراف به چپ با یک کامیون که از روبه‌رو در حرکت بود برخورد کرده و به تلی از آهن تبدیل شده بود.

در این حادثه کامیون نیز واژگون شده و راننده آن مجروح شده بود. وقتی امدادگران و مأموران پلیس در محل حادثه حاضر شدند مشخص شد که راننده پراید در دم جانش را از دست داده است. راننده کامیون نیز که مجروح شده بود به بیمارستان منتقل شد اما زمانی که مأموران سرگرم بررسی مشخصات پراید و راننده آن بودند، پی به راز مهمی بردند. مرد راننده همان قاتلی بود که ساعتی قبل‌تر همسرش را با ضربات چماق به قتل رسانده و متواری شده بود اما هنگام فرار دچار تصادف مرگبار شده بود.

به گفته راننده کامیون که در این حادثه مجروح شده است، خودروی پراید با سرعت زیادی در جاده در حرکت بود و به‌نظر می‌رسید که راننده در حالت عادی نیست. پس از آن در یک لحظه از مسیر منحرف شد و با کامیون برخورد کرد. کارشناس پلیس راه استان اردبیل نیز علت این سانحه را انحراف به چپ سواری پراید اعلام کرد و جسد قاتل فراری به پزشکی قانونی منتقل شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز