‌فرمانده انتظامی هرمزگان از دستگیری باند مسلحی که به اتهام تهدید به قتل، تیراندازی به خودروها تحت تعقیب بو،د در شهرستان جاسک خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، فرمانده انتظامی هرمزگان از دستگیری باند مسلحی که به اتهام تهدید به قتل، تیراندازی به خودروها تحت تعقیب بود در شهرستان جاسک خبر داد.

 ‌سردار عزیزالله ملکی فرمانده انتظامی هرمزگان در این خصوص افزود: در پی وقوع چند فقره راه‌بندی به‌قصد سرقت موتورسیکلت و تیراندازی منجر به جرح دو نفر در جاده جاسک به بشاگرد، تهدید به قتل افراد و تیراندازی به خودروها توسط چند شرور، شناسایی و دستگیری عاملان این شرارت به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان عنوان کرد: مأموران پلیس اطلاعات شهرستان جاسک با تلاش شبانه‌روزی و بهره‌گیری از شیوه‌های پلیسی، پنج‌تن از اعضای این باند معروف به گروه لاتورسر که در زبان بلوچی به معنی گردباد است را شناسایی کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع، اقدامات اعضای این باند و ایجاد رعب و وحشت در منطقه پس از هماهنگی با مقام قضائی و طرح موضوع در شورای تأمین شهرستان پس از چندین روز کار اطلاعاتی‌، یکی از اعضای باند به نام " احمد -م " در مخفیگاهش دستگیر شد.

سردار ملکی تصریح کرد: در بازجویی‌های اولیه، این شرور به سرقت شتر اهالی روستای کلمبری و اخاذی از مردم با کمک همدستانش با اسلحه اعتراف کرد که تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضاء این باند ادامه دارد.

فرمانده انتظامی هرمزگان خاطرنشان کرد: ما با هر گونه عاملی که بخواهد نظم و امنیت مردم به‌ویژه در شهرهای مرزی که دارای تعدد دینی و تفاوت‌های فرهنگی هستند را به مخاطره بیندازد با تمام قوت و قدرت مقابله می‌کنیم و به هیچ فرد و گروهی اجازه نمی‌دهیم در امنیت عمومی شهروندان مداخله کنند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز