رئیس سازمان محیط زیست با اشاره به شناسایی خودرو ضاربان، گفت: پیگیری برای دستگیری متخلفان در حال انجام است.

به گزارش مرور نیوز، عیسی کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست امروز با حضور در بخش آی سی یو بیمارستان شهریار تهران از سید علی لنگرودی محیط بان مجروح ساوه‌ای عیادت کرد.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در این ملاقات، با پزشک معالج محیط بان لنگرودی صحبت و از نزدیک در جریان مراحل درمانی وی قرار گرفت.

کلانتری در حاشیه این ملاقات، درباره لایحه حمایت از محیط بانان که هم اکنون در انتظار طرح و بررسی در مجلس شورای اسلامی است، ابراز امیدواری کرد: با تصویب این لایحه، شرایط محیط بانان به ویژه در مورد حمایتهای قضایی بهبود یابد و محیط بانان نیز از امتیازات نیروهای مسلح برخوردار شوند.

وی با تقدیر از شجاعت و ایستادگی محیط بان ساوجی در برابر متخلفان شکار و صید، خطاب به محیط بان مجروح و خانواده وی اظهار کرد: سازمان حفاظت محیط زیست برای بهبودی و سلامت شما از انجام هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

رئیس سازمان محیط زیست با اشاره به شناسایی خودرو ضاربان، گفت: پیگیری برای دستگیری متخلفان در حال انجام است.

گفتنی است، سید علی لنگرودی محیط بان ساوجی عصر روز پنجشنبه در برخورد با شکارچیان متخلف در منطقه پلنگ آباد نوبران از توابع شهرستان ساوه واقع در استان مرکزی مجروح شد. این محیط بان که به دلیل بی توجهی شکارچیان متخلف به دستور ایست و زیر گرفته شدن توسط خودرو پراید متخلفان از ناحیه سر به شدت صدمه دیده بود در حال حاضر از شرایط جسمی مساعدی برخوردار است و در صورت عدم تشنج به زودی به بخش عمومی منتقل می شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز