معاون فنی و عمران شهرداری منطقه 6 با اشاره به استقرار تیم فنی و عمران در مرز شلمچه برای آماده سازی هرچه بهتر موکب شهید همدانی به منظور استقرار و پیاده روی زائرین کربلای معلی گفت: نسبت به سال گذشته فضای موکب شهید همدانی بالغ بر 3هزار و دویست متر افزایش یافته و امسال در فضای 8 هزار و دویست متری پذیرای هموطنان از سراسر کشور خواهیم بود.

به گزارش مرور نیوز و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 6، سید رامین حسینی نژاد با اشاره به اینکه برای آماده سازی محوطه موکب بالغ بر 7 هزارمترمکعب خاکریزی داشتیم ادامه داد: در مجموع هشت چادر با فضایی به وسعت 24 در 10 متر در فضای سایت استقرار یافته و امکانات بهداشتی و رفاهی برای تمامی چادرها فراهم است.

2

معاون فنی و عمران شهرداری منطقه 6 با بیان اینکه نسبت به سال گذشته 4 برج نوری به فضای موکب اضافه شده است، تصریح کرد: در حال حاضر 11 برج نوری در فضای موکب شهید همدانی استقرار یافته که روشنایی محل را تضمین می کند.

1

او با بیان اینکه 120 چشمه سرویس بهداشتی و حمام در فضای موکب وجود دارد گفت: فضای بالغ بر هزارمترمربع به حوزه بهداشتی اختصاص دارد که تمام این فضا سرامیک شده و ظرفیت مخزن آب حوزه بهداشتی نیز با افزایش دوبرابری نسبت به سال گذشته به 60 هزار لیتر رسیده است.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز