رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به وقایع روز گذشته در برخی از شهرهای کشور گفت: باید سعی کنیم ملتی واحد بمانیم و همبستگی ملی اصلی ترین عامل در برابر دخالت بیگانگان است.

به گزارش مرور نیوز، محسن هاشمی روز یکشنبه در سی و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران افزود: موضوع وقایع اخیر در جلسات هم اندیشی شورای شهر تهران مطرح و اعضا براین نکته تاکید کردند که باید برای مقابله با توطئه دشمنان، هوشیار باشیم.

وی با تاکید بر اینکه در موقعیت هوشیاری ملی قرار داریم، اظهار کرد: باید از ایجاد فضای هیجانی اجتناب کرده و با حفظ همبستگی و وحدت ملی، توطئه و ترفند دشمن برای آسیب رساندن به کشور را خنثی کنیم.

هاشمی با بیان اینکه نباید تحت تاثیر برخی دروغگویی ها در فضای مجازی قرار بگیریم، افزود: درست ترین و بحق ترین مطالبات نیز در اندک فریادهای قانون شکنان و تندروها محو خواهد شد.

وی با بیان اینکه طرح اعتراض و بیان مطالبات حق قانونی مردم است، تصریح کرد: البته نحوه بیان انتقادات و مطالبات باید قانونمند باشد و از طرح این مسایل در یک فضای هیجانی پرهیز کنیم.

رییس شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: استفاده از شیوه و ابزارهای کف خیابانی و غیرقانونی راهکار مناسبی برای طرح مطالبات قانونی و بیان انتقاد نیست.

وی افزود: باید قبول کرد که متاسفانه فشار اقتصادی و تبعیض طبقاتی وجود دارد و پیگیری مطالبات باید به صورت مدنی و در چارچوب قانون مطرح و پیگیری شود.

سی و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز به ریاست محسن هاشمی آغاز شده و قرار است شهردار تهران در این جلسه گزارشی از وضعیت ستاد مدیریت بحران پایتخت و اقدامات انجام شده این ستاد در زلزله اخیر را ارائه کند.

گزارش خزانه دار شورای اسلامی شهر تهران در خصوص درآمدها و هزینه های شهرداری نیز از دیگر برنامه های جلسه امروز شورا است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز