وضعیت کیفی هوای تهران امروز (۱۸ فروردین ماه) با شاخص ۷۸ سالم است.

به گزارش مرور نیوز، حسین شهبازی مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، اظهار داشت: در حال حاضر میانگین کیفیت هوای تهران ۷۸ و در شرایط سالم قرار دارد همچنین این شاخص طی ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ صبح امروز ۶۷ و در شرایط سالم بود.

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ادامه داد: پیش‌بینی‌های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا حاکی از برقراری شرایط جوی نسبتا ناپایدار طی امروز(۱۸ فروردین) است و در برخی ساعات به ویژه صبحگاه بارش باران و وزش باد نسبتا شدید به بزرگی ۵ تا ۸ متر بر ثانیه انتظار می‌رود.

وی در ادامه شرایط جوی تهران را نیز پیش‌بینی و اظهار کرد: فردا (۱۹ فروردین ماه) برای برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید و بارش پراکنده باران پیش بینی می شود.

شهبازی تاکید کرد: با توجه به این شرایط جوی، انتظار می‌رود وضعیت کیفی هوای تهران طی فردا همچنان در شرایط سالم قرار داشته باشد.

وی در پایان با اشاره به کاهش جزئی دمای تهران تا فردا گفت: با تداوم این وضعیت جوی در روز دوشنبه (۲۰ فروردین ماه) وزش باد نسبتا شدید و بارش پراکنده باران طی برخی ساعات به ویژه صبحگاه دور از انتظار نخواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز