سرپرست جدید شهرداری با تأکید بر اینکه نجفی یکی از سرمایه‌های ملی ما است، گفت: محمد علی نجفی جزء مدیران منحصر‌ بفرد است، فردی پاکدست، برنامه‌ریز با نگاه‌‌های راهبردی و سرمایه‌ ملی و دارای تجارب ارزنده است.

به گزارش مرور نیوز، سمیع‌ الله حسینی مکارم در پنجاه و پنجمین جلسه علنی شورای شهر تهران که امروز(سه‌شنبه) برگزار شد، پس از اینکه به عنوان سرپرست شهرداری تهران و جانشین نجفی برگزیده شد، با تأکید بر اینکه رویکرد نجفی را ادامه می‌دهد، اظهار کرد: برنامه‌هایی که سرلوحه کار نجفی بود را دنبال می‌کنم. شفاف‌سازی، انضباط مالی، تمرکز بر قانون، اجرای قانون، مبارزه با فساد و اطلاع‌رسانی به مردم را در سرلوحه کار خود قرار می‌دهم.

وی با بیان اینکه در مدت گذار تا انتخاب شهردار جدید با همکاری تمامی معاونان و سایر مدیران با قوت به کار خود ادامه می‌دهیم، گفت: امیدوارم مجموعه فعالیت‌های ما، شهری با نشاط را برای زندگی فراهم کند.

حسینی مکارم با تأکید بر اینکه نجفی یکی از سرمایه‌های ملی ما است، گفت: محمد علی نجفی جزء مدیران منحصر‌ بفرد است، فردی پاکدست، برنامه‌ریز با نگاه‌‌های راهبردی و سرمایه‌ ملی و دارای تجارب ارزنده است.

وی با اشاره به اینکه تا تیرماه 97 برنامه سوم را به شورا عرضه می‌کنیم، گفت: از نجفی در راهبرد و تدوین برنامه سوم کمک می‌خواهیم.

سرپرست شهرداری با اشاره به زحمات نجفی و ریل‌گذاری و زیرساخت‌هایی که او برای انضباط مالی، اجرای قانون و سلامتی شهرداری پایه‌گذاری کرده است، گفت: شهروندان و کارمندان شهرداری هم‌ نظر هستند که مدیریت جدید هم باید بر شفاف‌سازی و سالم‌سازی تأکید داشته باشد.

حسینی مکارم با بیان اینکه شهرداری در حال حرکت با سرعت و شتابان است، گفت: امیدواریم بتوانیم برنامه‌ها و نگاه‌های نجفی را دنبال کنیم، در این راستا از مشورت دوستانم در شورای شهر بهره‌ می‌برم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز