عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه می‌بایست شفافیت در دوره سرپرستی نیز تجلی یابد، گفت: ما اعضای شورای شهر نیز باید متعهد باشیم تا از سرپرست نیز به عنوان شهردار حمایت کنیم.

به گزارش مرور نیوز، احمد مسجد جامعی عضو شورای شهر تهران ظهر امروز پس از انتخاب حسینی مکارم به عنوان سرپرست شهرداری تهران با درخواست وقت برای صحبت کردن گفت: وقتی طرح پیشنهادی برای به تعویق افتادن جلسه بررسی استعفا در هفته بعد رای نیاورد از هاشمی درخواست وقت تنفس کردیم تا با کاندیدای منتخب جلسه بگذاریم اما گفتند نه، بگذارید زودتر تمام شود.

وی با بیان اینکه دوره سرپرستی بسیار مهم است، خطاب به سمیع‌ الله حسینی مکارم سرپرست جدید شهرداری تهران افزود: چرا که این دوران مستعد پراکندگی و به هم ریختگی ساختار است اما شما مدیر موفقی هستید و نجفی در گزارش‌هایی که ارائه می‌کردند به نقش شما تاکید داشتند.

مسجد جامعی با بیان اینکه می‌بایست شفافیت در دوره سرپرستی نیز تجلی یابد، گفت: ما اعضای شورای شهر نیز باید متعهد باشیم تا از سرپرست نیز به عنوان شهردار حمایت کنیم و از معاونین نیز بخواهیم تا به مکارم به مانند شهردار نگاه کرده و او را کمک کنند تا شهر به خوبی اداره شود.

وی افزود: از مکارم نیز می‌خواهیم تا از مشاوره و نظر اعضای شورای شهر به خوبی استفاده کنند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز