رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان البرز اعلام کرد که بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس و یک دستگاه تریلر در آزاد راه کرج- قزوین یک کشته و 13 مصدوم بر جا گذاشت.

به گزارش مرور نیوز، دکتر مهرداد بابایی اظهار داشت: اولین حادثه واژگونی اتوبوس در خط جنوبی آزاد راه کرج - قزوین و در محدوده پل هشتگرد شهرستان ساوجبلاغ بود که ساعت 4:22 بامداد امروز رخ داد که بر اثر آن 11 نفر از سرنشینان اتوبوس مصدوم شدند.
رئیس مرکز فوریت های پزشکی البرز گفت: بلافاصله 4 دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اتوبوس اعزام شد و تکنسین های اعزامی پس از ارزیابی صحنه، به بررسی وضعیت مصدومین و انجام اقدامات درمانی پرداختند .
وی بیان داشت: مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس که شامل 7 مرد و 4 زن بودند پس از انجام اقدامات درمانی اولیه به بیمارستان امام جعفر صادق (ع) و امام حسن مجتبی (ع) استان البرز انتقال یافتند.
وی ادامه داد: همچنین در ساعت 4:40 بامداد امروز در خط شمالی آزاد راه کرج- قزوین یک دستگاه تریلر در محدوده پل کردان شهرستان ساوجبلاغ واژگون شد که سبب برخورد با 2 دستگاه سواری زانتیا و پراید شد.
بابایی گفت : بر اثر برخورد تریلر با خودرو زانتیا راننده 46 ساله این خودرو سواری در دم جان سپرد.
وی اظهار داشت: راننده تریلر که یک مرد 35 ساله بود از خدمات درمان سرپایی برخوردار شده و کمک راننده
63 ساله تریلر به بیمارستان منتقل شد.
استان البرز دارای یکهزارو450 کیلومتر آزاد راه ، بزرگراه ، راه اصلی و فرعی است که ماهانه براثر تصادف در راه های این استان حدود یکصد نفر مصدوم وتعدادی کشته می شوند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز