درپی انتشار کلیپ نوجوان مجروح شده افغان در میدان سپاه، سازمان بازرسی شهرداری تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد که موضوع به معبربانان شهرداری تهران ارتباطی ندارد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان بازرسی شهرداری تهران، ماجرای مجروح شدن نوجوان افغان در میدان سپاه ناشی از زورگیری بوده است و  ربطی به معبربانان شهرداری ندارد.

پیرو بررسی همه جانبه و بازدید میدانی از وقوع حادثه دیروز ضرب و شتم یک نوجوان مشخص شد، نوجوان افغانی به نام "احد محمدی" که در حوالی خیابان گرگان در یک نان فانتزی فروشی مشغل به کار بود، با در دست داشتن بسته سفارشی نان از مغازه خارج و در حوالی میدان سپاه مورد حمله دو نوجوان با نیت زورگیری و اخاذی قرار می گیرد.

نوجوان افغان مورد ضربه چاقو از ناحیه کمر توسط زورگیران می شود

پس از خفت گیری و مطالبه پول، نوجوان افغان مورد ضربه چاقو از ناحیه کمر توسط زورگیران می شود و بر روی زمین می افتد.

 ضرب و شتم از سوی معبربانان شهرداری رد می شود

باتوجه به شایعه دستفروش بودن نوجوان و ضرب و شتم وی توسط ماموران شهرداری در فضای مجازی، این شایعه به شدت تکذیب و اتهام ضرب و شتم از سوی معبربانان شهرداری رد می شود.

شهرداری تهران

در حال حاضر "احد محمدی" در بیمارستان امام حسین(ع) بستری شده و مورد درمان و مراقبت های لازم قرار گرفته و حال عمومی وی خوب است.

در همین راستا محمدجواد شیرازی، رییس سازمان بازرسی شهرداری تهران تاکید کرد: همان طور که پیشتر گفته شد، سازمان بازرسی در صورت مشاهده کوچکترین تخلف و ناهنجاری از سوی عوامل شهرداری با متخلفین بدون اغماض و ملاحظه برخورد خواهد کرد و در موارد گذشته که تخلف به تایید سازمان بازرسی رسیده بود، چند معبربان برکنار و به کمیته انضباطی معرفی شدند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز