معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: جلسات هماهنگی برنامه‌های اربعین سال ۹۷ به طور منظم برگزار می‌شود و در صدد هستیم تا خدمات مورد نیاز زائران را با کیفیت بهتری به آن‌ها ارائه دهیم.

به گزارش مرور نیوز، مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران، در مراسم تشریح برنامه‌ها و اهداف کمیته مشارکت‌های مردمی ستاد اربعین که امروز(یکشنبه) برگزار شد،گفت: در مراسم اربعین سال 97 اعزام زائران از مرز‌های شلمچه، چزابه و مهران صورت می‌گیرد و مسئولیت‌هایی که در این مرز‌ها بر عهده پرسنل شهرداری است با مشارکت مناطق 4، 5 و 6 انجام خواهد شد.

وی در ادامه تصریح کرد: در صورت راه‌اندازی مرز خسروی و اعزام زائران اربعین از این مرز، مسئولیت‌های اجرایی شهرداری در مرز خسروی بر عهده پرسنل منطقه ۱۴ است.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران خاطرنشان کرد: خدمات دهی نیرو‌های شهرداری در دو شهر نجف و کربلا نیز مثل سال‌های گذشته به قوت خود باقی است و کوفه نیز به این شهر‌ها افزوده شده است.

یزدانی در ادامه یادآور شد: با هماهنگی صورت گرفته با ستاد اربعین، تمام وظایفی که بر عهده شهرداری بود به طور کامل انجام شد و اهداف در نظر گرفته شده نیز تحقق یافت.

وی تاکید کرد: در تمام اموری که بر عهده شهرداری تهران بود، تلاش کردیم تا هزینه‌های انجام آن‌ها را تا جایی که امکان داشت کاهش دهیم و با دقت نظر بیشتری اقدامات و خدمات مورد نیاز را ارائه دهیم.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران افزود: جلسات هماهنگی برنامه‌های اربعین سال ۹۷ به طور منظم برگزار می‌شود و در صدد هستیم تا خدمات مورد نیاز زائران را با کیفیت بهتری به آن‌ها ارائه دهیم.

یزدانی تصریح کرد: هماهنگی لازم با استانداران و فرمانداران استان‌های مرزی نیز به موقع انجام خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز