رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: وحدت ما در این برهه حساس زمانی ضروری است، ملت ما در طول ۴۰ سال از تمام دشواری‌ها عبور کرده و از این مشکلات که پشت پرده آن دشمنان قسم خورده انقلاب هستند، نیز سربلند بیرون می‌آید.

به گزارش مرور نیوز، پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در جلسه شورای اداری شهرستان دره‌ شهر با بیان اینکه امسال سهم خوبی از توسعه ملی به کمیته امداد تخصیص داده می‌شود، اظهار کرد:  با توجه به پیگیری‌های انجام شده ۵۰ هزار واحد مسکن مهر در سطح کشور در اختیار مددجویان زیرپوشش این نهاد قرار خواهد گرفت.

وی  افزود: با توجه به تجربیات گذشته، اشتغالزایی با پخش پول رفع نمی‌شود بلکه باید بر روی تسهیلات پرداختی نظارت ویژه داشت.

وی گفت: استقلال اقتصادی و اشتغال مددجویان، اصلی‌ترین راهبرد کمیته امداد بوده و نباید در این راه قول‌هایی که عملی نمی‌شوند، به مردم بدهیم.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور اضافه کرد: نباید طوری برنامه‌ریزی کرد که برای مددجویان محله فقرا درست شود زیرا حرمت این عزیزان در اولویت کمیته امداد است.

فتاح با بیان اینکه وحدت ما در این برهه حساس زمانی ضروری است، عنوان کرد: ملت ما در طول ۴۰ سال از تمام دشواری‌ها عبور کرده و از این مشکلات که پشت پرده آن دشمنان قسم خورده انقلاب هستند، نیز سربلند بیرون می‌آید.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز