چهل و چهارمین بازارچه آسایشگاه خیریه کهریزک به همت بانوان نیکوکار و با هدف جذب کمک‌های مردمی در باغ فردوس برگزار شد.

به گزراش مرور نیوز،  چهل و چهارمین بازارچه پاییزه گروه بانوان نیکوکار موسسه خیریه کهریزک با هدف جذب کمک‌های مردمی بیشتر، به نفع معلولان و سالمندان آسایشگاه خیریه کهریزک و همچنین ترغیب و تشویق بانوان و با حضور جمعی از بانوان نیکوکار از روز جمعه ۷ آبان آغاز به کار کرده و تا پنج‌شنبه ۱۳ آبان ماه جاری ادامه دارد.

زهره مسگرا، مدیر گروه بانوان نیکوکار آسایشگاه خیریه کهریزک هدف از برگزاری این بازارچه را جذب کمک‌های مردمی به نفع مددجویان آسایشگاه خیریه کهریزک بیان کرد و گفت: هدف از برپایی این بازارچه ‌ارتقای جذب کمک‌های مردمی به نفع معلولان، سالمندان‌، بیماران مبتلا به ام.اس مرکز و همچنین ترغیب و تشویق بانوان به تولیدات محصولات خانگی منوط بر مشارکت معنوی و حضور جمع کثیری از بانوان نیکوکار ایران است.

وی در ادامه افزود: این بازارچه در ۶۲‌ غرفه با عرضه محصولاتی اعم از انواع غذاهای خانگی، شیرینی‌جات و دسر، پوشاک، لوازم خانگی، گل و غیره و همچنین کار دست معلولان و سالمندان ‌برگزار شده است.

بازارچه پاییزی آسایشگاه خیریه کهریزک به نشانی: تجریش، خیابان ولی عصر(عج)، باغ فردوس، کوچه طوس، کوچه ستاره، پلاک ۳ دفتر گروه بانوان نیکوکار برگزار خواهد شد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز