روابط عمومی سازمان بیمه سلامت ایران در اطلاعیه‌ای عموم مردم را برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

به گزارش مرور نیوز، روابط عمومی سازمان بیمه سلامت ایران در اطلاعیه‌ای عموم مردم را برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس فراخواند.

 در این اطلاعیه آمده است: «ازآنجا که با حول و قوه الهی و به مدد روشنگری اندیشمندان آزادی‌خواه جهان، چهره خبیث رژیم کودک‌کش و اشغالگر قدس بیش از پیش بر مردم جهان رخ عیان نموده و علی رغم تلاش‌های ابررسانه‌ای، ولیکن مذبوحانه قدرت‌های ظالم و بی انصاف جهان به سرکردگی آمریکا که برای تطهیر این حکومت "ریشه بر آب"  صورت گرفته و می‌گیرد؛ مدتهاست که نوید فروپاشی آن از گوشه و کنار و متکی و مستند به مصداقهای آشکار به گوش می‌رسد؛ لذا خدا را شاکریم و بر خود می‌بالیم که خط شکنی درمبارزه با این جرثومه‌های فساد، جمهوری اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره) رقم خورده است. اسرائیل چه بپذیرد یا نه و چه باور کند یا نکند رفتنیست؛ که " الیس الله بصبح قریب".

به همین منظور بار دیگر و در کنار دیگر عدالتخواهان جهان از مردم دنیا دعوت می‌کنیم دوشادوش امت واحده آزادی‌خواهان در راهپیمایی جهانی روز قدس حضور یابند تا علاوه برتجدید پیمان با آرمان‌های خمینی بت شکن ، رهبر معظم انقلاب اسلامی  و آرمان های جمهوری اسلامی ایران، بذر امید را در دل مبارزان فلسطینی و بذر هراس را در شوره زار قلوب دژخیمان اسرائیلی بکارند که" اِنَّ أَوْهَنَ البیوتِ لبیتُ العنکبوتِ".»

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز