رئیس پلیس آگاهی کشور گفت: سال گذشته ارزش ریالی کالاهای قاچاق مکشوفه 48 درصد افزایش پیدا کرده است و 260 جلسه قرارگاه مبارزه با قاچاق کالا برگزار و 31طرح عملیاتی اجرا شد. همچنین سال گذشته 59 مورد از دلالان ارزی دستگیر شدند.

به گزارش مرور نیوز، سردار محمدرضا مقیمی رئیس پلیس آگاهی کشور در گردهمایی روسای پلیس آگاهی استان های سراسر کشور که امروز ( چهارشنبه) برگزار شد، گفت : از جمله اهدافی که در سال 96 به پلیس آگاهی کشور ابلاغ شد، کاهش 50 درصدی زمان ارائه خدمات انتظامی و کاهش 10 درصدی جرائم بود.

وی افزود: همچنین پلیس آگاهی در سال96،  4 اولویت مبارزه با قاچاق کالا، مبارزه با سرقت، مبارزه با جرائم خشن و مسلحانه و جرائم اقتصادی را در دستور کار خود قرار دادیم.

سردار مقیمی گفت: سال گذشته سامانه پایش مبارزه با قاچاق کالا تاسیس شد و در سراسر کشور 49 قرارگاه مبارزه با قاچاق کالا ایجاد و 17 ایستگاه ایست و بازرسی را تاسیس کردیم که در این ایستگاه ها تمام کالاهای ورودی و خروجی به کشور با سیستم های مکانیزه پایش می شود.

وی ادامه داد: سال گذشته ارزش ریالی کالاهای قاچاق مکشوفه 48 درصد افزایش پیدا کرده است و 260 جلسه قرارگاه مبارزه با قاچاق کالا برگزار و 31طرح عملیاتی اجرا شد. همچنین سال گذشته 59 مورد از دلالان ارزی دستگیر شدند.

سردار مقیمی گفت: با توجه به تاکیدات رهبری در خصوص معدوم کردن کالای قاچاق، با دیگر دستگاه ها مذاکراتی داشتیم اما در این راه متاسفانه موفقیتی کسب نکردیم.

در حال تکمیل...

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز