رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه اگر تعداد افراد تحت پوشش کشور زیاد باشد به صلاح نظام نیست، افزود: نمی خواهیم چهره زشتی از نظام اسلامی نشان داده شود و در این راستا باید برای کاهش فقر در جامعه اشتغال را زیاد کنیم.

به گزارش مرور نیوز، پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) امروز ۳۰ خرداد در سفر به شهرستان سنقر و کلیایی در نشست شورای اداری این شهرستان اظهار کرد: توجه به رهنمودها و دستورات قرآن و دین و رهبری بسیاری از مشکلات کشور را حل خواهد کرد. مشکلات امروز جامعه جایی است که به این رهنمودها عمل نکرده و وحدت رویه نداشته‌ایم.

وی با تاکید بر اینکه این ما هستیم که باید ایران اسلامی را بسازیم، ادامه داد: دیگران بدخواه نظام هستند و هر روز توطئه جدیدی برای این انقلاب می‌چینند، به گونهای که اگر از حق هستهای خود نیز کوتاه بیاییم، جز به ذلت و دست برداشتن ما از دین قانع نخواهند شد.

وی با بیان اینکه ایران امروز در اوج اقتدار و پیروزی قرار دارد، گفت: ما در راه عزت هستیم، چرا که آزاده‌ایم و زیربار ظلم نرفتهایم و این موضوع دشمن را عصبانی کرده و خواب راحت ندارد.

فتاح با اشاره به وجود برخی از مشکلات در کشور عنوان کرد:  این سخن امام(ره) است که هیچ مشکل حل نشدنی در کشور نداریم، لذا باید ایمان خود را بالا ببریم.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه مردم ایران در تمام لحظات حساس پای کار هستند، گفت: دشمنان کارشان دشمنی است و دشمنی آنها در ابتدا به شکل حمله نظامی و جنگ بود، ولی اکنون از طریق فضای مجازی و ایجاد تردید و شک و شبهه است.

وی به فضاسازی دشمن علیه کمیته امداد طی هفته های گذشته در فضای مجازی هم اشاره کرد و افزود: دشمنان وقتی دیدند در زمینه موشکی کاری از پیش نمی بردند، با توجه به قرار داشتن نام من در لیست تحریم های کاستا دست به تهمت و ایجاد شک و شبهه برای نهاد مهمی همچون کمیته امداد زدند.

فتاح با بیان اینکه دشمنان مردم ایران را نشناخته اند، تاکید کرد: به کوری چشم دشمنان امسال شاهد رشد ۳۰ درصدی پرداخت فطریه توسط مردم به پایگاه های کمیته امداد بودیم.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) عنوان کرد: دشمن کمر بسته است تا مردم را از دایره انقلاب و امام(ره) دور کند، اما مردم ما برعکس عمل می کنند.

وی تاکید کرد: اکنون زمان ایجاد روحیه امید و نشاط در میان مردم است و باید مسئولین آن را مورد توجه قرار دهند.

وی همچنین در ادامه با اشاره به پرداخت ۶.۵ میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان شهرستان سنقروکلیایی طی سال گذشته، گفت: این بودجه را امسال دو برابر خواهیم کرد و تعداد ۳۰۰ نفر از مردم این شهرستان نیز تقاضای تحت پوشش قرار گرفتن را داده‌اند که با درخواست همه آنها موافقت می کنیم.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه اگر تعداد افراد تحت پوشش کشور زیاد باشد به صلاح نظام نیست، افزود: نمی خواهیم چهره زشتی از نظام اسلامی نشان داده شود و در این راستا باید برای کاهش فقر در جامعه اشتغال را زیاد کنیم.

وی همچنین بااشاره به بودجه در نظر گرفته شده برای کمیته امداد استان کرمانشاه، خاطر نشان کرد: از محل این بودجه ساخت و تعمیر مسکن‌های مورد نیاز مددجویان شهرستان سنقروکلیایی را انجام خواهیم داد.

فتاح تصریح کرد: در بحث راه‌اندازی کارخانه و واحد فرآوری در این شهرستان که تقاضای مسئولان شهرستان بوده باید اقدامات کارشناسی را انجام دهیم، سپس تصمیم گیری شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز