رئیس دیوان عدالت اداری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس، همچنین تجلیل از رشادت‌ها و جانبازی‌های ملت غیور ایران طی آن سال‌ها، دفاع مقدس را اوج افتخار ملت ایران دانست.

به گزارش مرورنیوز، حجت‌الاسلام بهرامی، در جلسه ششم مهرماه هیات عمومی دیوان با تبریک هفته دفاع مقدس گفت: زمانی که رژیم بعث عراق به کشور عزیزمان ایران حمله کرد، کشور در تب و تاب انقلاب بود و هنوز نیروهای مسلح آنگونه که شایسته است آمادگی لازم را کسب نکرده بود.

وی افزود: متاسفانه در آن مقطع بسیاری از کشورهای بزرگ از صدام حمایت کردند و به او تسلیحات دادند تا به مواجهه با انقلاب نوپای اسلامی برخیزد. همینگونه بود رفتار کشورهای حوزه خلیج فارس اما ملت ایران با اتکای به خداوند متعال و با رهبری حضرت امام خمینی‌(ره) در مقابل همه این تهاجم‌ها ایستادگی کرد و الحمدلله جنگ را با پیروزی به نفع کشور خاتمه داد.

رئیس دیوان عدالت اداری اظهار داشت: دوران هشت سال دفاع مقدس برکات زیادی برای ملت ما داشت. اگرچه در جنگ، کشور خسارت بسیاری دید، شهیدان عزیزی نیز در راه دفاع از کیان کشور تقدیم انقلاب شد و ایثارگران و آزادگان فراوانی برای خدمت به انقلاب و اسلام قیام کردند، از  برکات آن تحول روحی بود که در جوانان کشور ما به وجود آمد.

حجت‌الاسلام بهرامی ادامه داد: دوران هشت سال دفاع مقدس کشور ما را بیمه کرد. من این ایام مقدس را یاد آور آن رشادت‌هاست به همه ملت ایران، نیروهای مسلح و بسیجیان کشور تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز