جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: یگان‌های ویژه ناجا باید در تمامی شرایط آمادگی انجام مأموریت را داشته باشند، چرا که مأموریت این یگان در واقع به صورت لحظه‌ای و آنی است.

به گزارش مرور نیوز، سردار اسکندر مؤمنی جانشین فرمانده نیروی انتظامی در نشست تخصصی معاونان، فرماندهان و مدیران یگان‌های ویژه ناجا، با اشاره به تحولات منطقه‌ای و نیز نوع مأموریت‌های نیروی انتظامی، با تاکید بر اشراف اطلاعاتی و آمادگی برای انجام ماموریت‌های محوله، اظهار کرد: یگان‌های ویژه ناجا باید در تمامی شرایط آمادگی انجام مأموریت را داشته باشند، چرا که مأموریت این یگان در واقع به صورت لحظه‌ای و آنی است.

این مقام عالی انتظامی کشور از عنصر آمادگی به عنوان مهمترین اولویت یگان ویژه نام برد و ادامه داد: با توجه به حساسیت مأموریت‌های این یگان، باید این عنصر مهم تقویت شود که بحمدالله تاکنون این گونه بوده و قابل تحسین است.

لزوم تقویت اعتماد مردم به نیروی انتظامی

مؤمنی در ادامه گفت: نیروی انتظامی با انجام صحیح و به موقع ماموریت هایش توانسته اعتماد مردم را نسبت به خود جلب کند، بر همین اساس این اعتماد باید در بین مردم تقویت شود.

جانشین فرمانده ناجا به پخش فیلم‌هایی از نحوه رفتار ماموران پلیس در شبکه‌های اجتماعی اشاره و بیان کرد: فضای مجازی، بسیار بی رحم است، به گونه‌ای که دشمنان و معاندان برای بدجلوه دادن وجه پلیس در جامعه، هر آن گونه که بخواهند، فیلم‌ها را منقطع و پخش می‌کنند، بنابراین باید اقدامات پیشگیرانه در این رابطه صورت گیرد، بر همین اساس انعکاس عملکرد مثبت پلیس در فضای مجازی از سرمایه‌های اجتماعی ما به شمار می‌آید.

وی ادامه داد: زیبایی و کوتاه بودن مستند یکی از ویژگی‌های خوب یک مستندساز است، لذا هرچقدر فیلم‌های مستند کوتاه باشند مخاطبان بیشتری را به خود جذب می‌کند که نیاز است از سوی معاونت اجتماعی اقدام شایسته‌ای در این رابطه انجام شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز