استاندار تهران گفت: صرفه جویی در سال جاری باید جدی گرفته شود تا تمام هزینه‌ها کاهش یابد.

به گزارش مرور نیوز، محمد حسین مقیمی استاندار تهران در جلسه شورای برنامه ریزی استان تهران که امروز (شنبه) برگزار شد،گفت: سهم استان تهران در اعتبارات ملی است و یک واقعیتی که وجود دارد باید پیگیر سهم ملی استان شویم، تا این سهم نیز به ما تعلق گیرد.

وی ادامه داد: تمام مدیران استان تهران با وزارتخانه‌های خود باید ارتباط داشته باشند، چراکه این وزارتخانه‌ها با نمایندگان مجلس در ارتباط هستند. لذا از این طریق می‌شود صدای شهرستان‌ها را به مجلس رساند.

مقیمی گفت: باید به دنبال سهم ملی استان برویم تا کمبود‌ها را از محل اعتبارات ملی جبران کنیم.

وی افزود: هم اکنون تا آخر سال فرصت داریم تا موافقت نامه‌ها، معاهدات و قرارداد‌ها را عملی کنیم و اجازه ندهیم که کار‌ها برای آخر سال بماند.

استاندار تهران تصریح کرد: بر اساس سخنان رئیس جمهور، باید در هزینه‌های جاری صرفه جویی شود و این به معنای صرفه جویی در حقوق و مزایای کارمندان نیست.

وی ادامه داد: باید کاری کنیم که کارمندان چشمشان در اداره بماند و نگذاریم به بخش‌های دیگر روند.

مقیمی گفت: باید در جایی صرفه جویی کنیم که اصراف می‌کنیم، منظور از صرفه جویی، صرفه جویی در هزینه‌های جاری مانند برق، گاز و آب است.

وی ادامه داد: اگر از امکانات خوب استفاده کنیم، می‌توانیم تا ۲۰ درصد صرفه جویی کنیم.

استاندار تهران تاکید کرد: رئیس جمهور از ما در خواست کردند که در همه چیز صرفه جویی کنیم. صرفه جویی یعنی کار به نحو شایسته انجام شود و هزینه‌ها کاهش یابد.

مقیمی در پایان گفت: صرفه جویی در سال جاری باید جدی گرفته شود تا تمام هزینه‌ها کاهش یابد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز