پرواز شماره 946 شرکت هواپیمایی «ایران ایرتور» از تهران به مقصد تبریز که با تاخیری 7ساعته همراه است، موجب عصبانیت مسافران و درگیری میان آنها و مسئولان این شرکت هواپیمایی شده است.

یکی از مسولین فرودگاه مهرآباد به مرورنیوز گفت: پرواز شماره 946 شرکت هواپیمایی ایران ایر تور به مقصد تبریز با تاخیر 7ساعته رو به رو بوده است. این پرواز قرار بوده ساعت 7:30 صبح از تهران به مقصد تبریز پرواز کند. پس از تاخیرهای فراوان و پاسخگو نبودن مسئولان درباره تاخیر، سرانجام اعلام شد این پرواز به دلیل نقص فنی هواپیما، ساعت 10:50 دقیقه انجام خواهد شد.

او افزود: با نزدیک شدن به زمان پرواز، مسافران منتظر سوار شدن به هواپیما بودند که بار دیگر اعلام شد این پرواز باز هم با تاخیر همراه بوده و ساعت 13:30 انجام خواهد شد. مسافران که خسته و عصبانی در فرودگاه سرگردان بودند، با شنیدن این خبر عصبی شده و با مسئولان این شرکت هواپیمایی در ترمینال شماره 2 فرودگاه مهرآباد درگیر شدند.

این درگیری تا این لحظه ادامه دارد و مسئولان شرکت هواپیمایی «ایران ایرتور» پاسخ مناسبی به مسافران نداده و با آنها درگیر شده‌اند. درحالی که مسافران این پرواز همچنان در فرودگاه سرگردان هستند، مسئولین مستقر در فرودگاه این شرکت هواپیمایی از پاسخ دادن سرباز زده و روابط عمومی این شرکت هم در پاسخی قابل تامل صحبت درباره این موضوع را به روز شنبه محول کرده است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز